Yasal Uyarılar

StatikTube içerisindeki eğitim paketleri içeriğinde bulunan metinler, görseller, grafikler, ses dosyaları, video dosyaları ve bunların düzeni telif ve fikri mülkiyet haklarıyla birlikte sadece VBTEKNİK İnşaat Mühendisliği Bilgi İşlem Merkezi’ne aittir.
 
www.statiktube.com betonarme ve çelik eğitimi içeren StatikTube sitesi içerisinde bulunan video dökümanlı eğitim paketleri sadece ilgili kişiye eğitim amaçlı hazırlanmış ve sunulmuştur.

Eğitim paketleri içerisinde bulunan tüm proje ve içerik detayları 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu, Türk Ceza Kanunu, Markalar Kanunu, Markaların korunması hakkında K.H.K Türk Ticaret Kanunu, muhtelif vergi kanunu hükümleri ve uluslararası telif anlaşmaları ile koruma altına alınmıştır. Kullanım lisans hakkı dışında kalan hukuka aykırı kopyalama, çoğaltma eylemi ve işlemler cezai yaptırıma sahiptir.

StatikTube sunucularında, video eğitim paketlerine girişler ve sunucularımıza erişim sağlayan belirli IP adresleri analytics yazılımı ile gözetimimiz altındadır. Farklı IP adreslerinden, eğitim paketlerine aynı üyeye ait giriş/erişim tespit edildiği takdirde ilgili üyenin/kullanıcının StatikTube üyeliği ve siteye erişimi süresiz olarak engellenecek olup üye/kullanıcı hiçbir hak talebinde bulunamayacaktır.

Eğitim paketleri içerisindeki eğitim içeriklerinin, videoların, ses dosyalarının ve proje detaylarının internet ortamı, sosyal medya, halka açık sosyal medya video sitelerinde yayımlanması ve çoğaltılması tamamen yasaktır. İlgili tüm dökümanlar sadece eğitim amaçlı sunulmuştur.